Okulary Chloe

Okulary Chloe

Okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne jeszcze nigdy nie były tak innowacyjne, jak nieziemskie gadżety marki Chloe. Jest to bardzo twarzowa seria szkieł, która jednak charakteryzuje się niekonwencjonalnym designem. Okulary Chloe ze strony iokulary.pl udowadniają, że przydatne akcesoria uzupełniające kreacje, mogą być swoistymi dziełami sztuki.

Okulary Chloe i ich cechy charakterystyczne

Firma stawia przede wszystkim na element suspensu. Okulary tej marki są użyteczne i funkcjonalne, ale też prezentują się naprawdę egzotycznie niczym kolorowe rajskie ptaki lub motyle zdobiące twarze użytkowników. Okulary Chloe są jednocześnie minimalistyczne i niezwykle zdobne. Oprawki zazwyczaj ograniczają się jedynie do cienkich paseczków a pierwsze skrzypce grają wydatne szkła. Marka gra z konwencją i proponuje szkła w różnych odcieniach, nie tylko kolorowe oprawki. Barwione szkło daje bardzo ciekawy efekt. Dodatkowo szkła mają naprawdę finezyjne i nowatorskie kształty, jak np. zaskakujące romby. Wiele modeli przypomina swym kształtem motyla. Zastosowanie triku z cienkimi oprawkami oraz wizualne podobieństwo do latającego owada ma podkreślać lekkość okularów.

Bajeczne okulary firmy Chloe to rodzaj gadżetu, którego nie da się przegapić

Nowy wymiar okularów korekcyjnych

Marki takie, jak Chloe udowadniają, że skończyły się ostatecznie czasy szkieł korekcyjnych bez wyrazu, pełniących tylko funkcje użytkowe. Dzisiaj tworzy się okulary wielofunkcyjne i uniwersalne. Oprócz korygowania wad wzroku mają odpowiednio prezentować się na nosie. Jedno nie wyklucza drugiego. Nie trzeba już kosztem estetycznego designu wybierać okularów stawiających na praktycyzm. Teraz można spokojnie wybrać takie okulary korekcyjne, które nam się podobają. Firma Chloe specjalizuje się też w tworzeniu niecodziennych okularów przeciwsłonecznych. Okulary dla eleganckiej pani i stylowego pana są dostępne niemalże od ręki.

Najciekawsze modele okularów Chloe

Bajeczne okulary firmy Chloe to rodzaj gadżetu, którego nie da się przegapić. Jest całe mnóstwo oryginalnych i godnych polecenia modeli, np. Chloe CH0047S 002. Te okulary zachwycają szkłami w kształcie kwiatów w kolorze brudnego granatu lub innych odcieniach. Wraz z cieniutkimi złotymi łączeniami tworzą one niepowtarzalną kompozycję. To model z pewnością przeznaczony dla osób z fantazją, które czują się wiecznie młode. Na uwagę zasługuje także model Chloe CH0049S 001. Te okulary przypominają okazałą kokardę. Oprawki nie okalają całych szkieł, lecz wyłącznie ich część. To model w stylu retro, którego nie powstydziłaby się aktorka ze starego kina. Do wyboru wśród egzemplarzy firmy są prawdziwe perełki jedyne w swoim rodzaju.